piątek, stycznia 10, 2014

Zmywacz za dwa pięćdziesiąt jest strzałem w 10 !

Dziś mam do pokazania Wam mój najlepszy zmywacz do paznokci. Długo szukałam takiego, z którego będę zadowolona i w końcu znalazłam. Miałam już kilka w swoich zbiorach dwa rodzaje z Biedronki, Delii, Sensique. Swojego faworyta znalazłam w Carrefour'rze. Wzięłam go na spróbowanie i tak już został. Mam chyba już 4 buteleczkę.


Kupując zmywacz za 2,45 złotego otrzymujemy 100 ml. Buteleczka jest poręczna, dobrze się trzyma w dłoni. Otwór jest mały, więc nie wylewa się nam za dużo produktu. Zmywacz mamy koloru różowo-czerwonego. Przy zmywaniu nie ma prawa nam śmierdzieć, gdyż produkt jest o zapachu różanym. Bardzo dobrze radzi sobie z różnego typu lakierami po zwykłe nudziaki , idąc przez mocne, a kończąc na lakierach brokatowych. Chyba o dostępności nie muszę mówić, będą dostępne w każdym supermarkecie Carrefour. A oczywiście dla supermarketu produkuje Delia. Ja osobiście dowiedziałam się o tym jakieś dwa dni temu jak robiłam zdjęcia. Gapa ze mnie i tyle. Choć byłam zawiedziona poprzednim produktem z tej firmy totym jestem zachwycona.

9 komentarzy:

 1. Też bardzo go lubię. Dorównuje ISANIE z tym że trochę ładniej pachnie ( jeśli możemy mówić o zapachu w zmywaczu :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam na jego temat - same pozytywy. Osobiście nie miałam okazji go testować, a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow nie wiedziałam, ze w tym supermarkecie jest tak fajny zmywacz. Jak skończę Insane skoczę po to cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zmywaczowym hitem jest ten z Isany zielony, nie kupuję żadnego innego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja najbardziej lubie rozowy zmywacz z Isany, jak dla mnie nie ma lepszego, ale tego z Carrefoura nie probowalam jeszcze :P

  OdpowiedzUsuń
 6. o prosze przy nastepnej wizycie w carrefourze na pewno sie w niego zaopatrze ;) zwlaszcza ze taka cena to nie bedzie czego zalowac jak sie nie sprawdzi ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. W taki razie muszę spróbować! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mieszkam obok Carrefoura i nie widziałam go, ale fakt rzadko tam bywam i nie rozglądam się po półkach z kosmetykami, bo obok jest Rossmann i zawsze sięgam po Isane :P Wypróbuję jak będzie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za komentarz ! Czytając każdy dodany komentarz uśmiech pojawia mi się na ustach.