piątek, kwietnia 17, 2015

Trio cieni od Bell.

Witajcie, dziś przychodzę do Was z postem na temat cieni do powiek od Bell. Ostatnio coraz częściej sięgam po nie. Jakoś wcześniej nie byłam przekonana do jakiego kol wiek makijażu. Wystarczył mi tylko podkład, puder, tusz i żel do brwi. Ostatnio rozszerzam swój asortyment. Jako, że używam tylko bardziej nudziakowych kolorów, ta malutka paletka przypadła mi do gustu.

Malutkie, okrągłe opakowanie, które nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce jest bardzo praktyczne. Choć plastik, z którego jest wykonane nie jest mocny to i tak jest wytrwały. Okrągły cień podzielony jest na trzy równe części. Dzięki takiemu podziałowi jesteśmy w stanie zrobić jeden makijaż, który będzie wyglądał schludnie.

Trójkolorowe cienie są dobrze napigmentowane. Dwa jaśniejsze mają wykończenie satynowe, a najciemniejszy jest matowy. Można je wykorzystać do dziennego makijażu jak i wieczornego.Cienie nie rolują się na powiece, utrzymują się na niej dość długo.


Sądzę, że cena ich nie przekracza 10 złotych. Mogą być dostępne w Biedronkach jak i w zwykłych drogeriach. Mój zestaw posiada numer 02. Mnie się bardzo podoba i często lubię ich używać.10 komentarzy:

Dziękuję Ci za komentarz ! Czytając każdy dodany komentarz uśmiech pojawia mi się na ustach.